ШКІЛЬНА ФОРМА ДЛЯ ДІВЧАТОК

ВИБІР

Якщо школа чи клас затвердили певний колір шкільного дрес-коду, варто одразу звузити свій вибір до необхідного кольору. Ми пропонуємо вам шкільну форму у чотирьох основних кольорах: синьому, зеленому, бордовому та чорному. Асортимент виробів представлений таким чином, що кожен виріб буде гармонійно поєднуватися з тою чи іншою моделлю у відповідному кольорі. Наприклад шкільний жилет, можна легко поєднати з сарафаном, жакетом, спідницею та брюками. До сарафану 119 моделі у синю клітинку буде однаково пасуватиме синій жакетом будь-якої моделі, з якою саме -  залежить від фігури дівчинки та особистого смаку.

 

Щоб визначитись які саме вироби слід обрати, з точки зору цінового розмежування, комплект шкільного одягу для дівчинки можна розділити на економічний, стандартний та повний. Якщо бюджет cім'ї дуже обмежений, варто зупинити свій вибір на шкільному сарафані та пари блуз і джемперів. Сарафан - річ дуже універсальна, буде актуальна як взимку, та і весною, і може виглядати як спідниця або як самостійний виріб. Якщо є можливість обрати більше - жакет для дівчинки буде наступним актуальним виробом, його можна одягнути на сарафан, жилет або блузу. Жакет – це вже елемент стилю. 

 

Спідницю теж варто занести до стандартного комплекту, адже вона – основний елемент гардеробу майбутньої модниці. Якщо взимку у спідничці холодно, вовняні брюки для дівчинки стануть їй у нагоді, а шкільний жилет буде чудовим «теплим» доповненням до основного комплекту. Також буде актуально доповнити гардероб асортиментом різноманітних блуз. У розділі «аксесуари» знайдете оригінальні обручі, брошки та резинки ручної роботи для кожного кольору форми, які доповнять та довершать образ юної школярки.

ЯК І ДЕ ПРИДБАТИ

Вибір розміру та моделі того чи іншого виробу радимо зробити у нашому шоу-румі в Києві. Тут ви зможе ознайомитися з повним асортиментом, приміряти вподобану річ, отримати консультацію і, зрештою, купити шкільну форму для дівчинки за готівку або розрахуватися карткою.

 

Якщо ви бажаєте замовити продукцію через веб-сайт – для отримання всіх відповідей радимо узгодити замовлення по телефону. Основним параметром для вибору моделей є зріст. Таблиця розмірів, якої ми дотримуємось при пошиві одягу для дівчат, наведена нижче.

Зріст 116 122 128 134 140 146 152
Обхват грудей 60 62 64 66 68 72 76
Обхват талії 56 58 58 60 62 64 64
Обхват бедр 66 68 70 72 74 78 82
Довжина брюк 68 72 76 80 84 88 91
Довжина рукава 41 43 46 48 51 53 55