Про бренд

ЯКІСТЬ 
ПЕРЕВІРЕНА ЧАСОМ.

МИ ВЖЕ 24 РОКИ з ВАМИ!

Торгівельна марка "Велма" - належить до одноіменного підприємства, швейного цеху "Велма" (ТОВ "ВКФ "Велма") на якому безпосередньо створюються всі вироби. уЗа 24 роки існування фірми, якість одягу та стиль стали ототожнюватися з назвою бренду.

 

Девіз компанії — "традиція створювати якісне". Звідси серйозний і відповідальний підхід до розробки моделей, вибору матеріалів та фурнітури, а також прагнення використовувати натуральні тканини, створювати оригінальний, зручний та функціональний одяг. Метою компанії є створення на споживчому ринку унікальної пропозиції — високоякісного шкільного одягу по економічно обґрунтованій ціні.

Історія фірми як бренду бере свій початок у 1998 році, у пострадянський період, коли відчувався значний брак одягу на ринку. Болючою та проблемною була ніша одягу для дітей та підлітків. Тоді ж, компанія і скерувала свої потужності на задоволення потреб молодого покоління держави. Згодом погляд компанії впав на шкільну форму, яка була введена указом Президентом України Л. Кучмою у 1996 році. Сталий розвиток та зріст попиту призвів до того, що вже у 2005 році одяг компанії був представлений у великих мультибрендингових магазинах таких як "Антошка", "Смік", у ТЦ "Дитячий світ" та магазинах інших міст України: Миколаєві, Тернополі, Донецьку. Здобувши репутацію якісного виробника, починаючи з 2012 року, компанія заснувала свій власний одноіменний бренд та відкрила фірмовий шоу-рум де був представлений весь його асортимент. Пряма дорога для роздрібних споживачів була відкрита.

 

У 2014 році, з розширенням асортименту, шоу-рум було розділено на два окремих приміщення: окремо для хлопчиків та окремо для дівчат. Плідно співпрацюючи зі школами Києва, компанія продовжувала розвиватися, розшируювати асортимент, збирати прихильників. У 2018 році вироби бренду стали доступними для купівлі через офіційний веб-сайт. 

 

Сьогодні шкільна форма вже не є обов'язковою, але одяг бренду й надалі користується попитом по всій Україні, асортимент щорічно доповнюється та розширюється.

 

Численні відгуки споживачів та вірність прихильників забезпечують існування компанії вже більше 20 років.

ДО КАТАЛОГУ →

ВІДГУКИ СПОЖИВАЧІВ

Elena Saplina

Сегодня покупали форму Велма во второй раз. Первая покупка была 2 года назад - относили 1 и 2 класс идеально. Как новая. Поэтому пришли за этой же формой вновь. Только дочь уже выбрала несколько иные модели. По ткани: ни затяжек, ни катышек за 2 года. Практически не мнётся. Стирается хорошо. 

читати далі >>>
 

Ann Nic

Лучший производитель школьной формы на украинском рынке! Уже третье поколение в семье на ней растёт!

Ирина Пихно

Уже 3 года покупаю для своей дочери школьную форму Велма. Никаких нареканий. За 3 года перепробовали почти все модели блузок, юбок и сарафанов. Превосходное качество, большой выбор моделей на любой вкус. Спасибо большое Вам за Ваш труд, за отличное качество школьной формы. Для меня Вы- номер один.

Lilia Yakymenko

Одяг чудової якості! Все підібрали та купили в одному місці для нашого першокласника. Чудовий сервіс! Були приємно здивовані, коли нас погодились почекати після закриття магазину. Давайте підтримувати українського виробника!

Алла Денісова

Шкілька форма дуууже якісна! Вдягала 5 років свою старшу доньку. Тепер вже 4-й рік вдягаю сина. Тканина не кошлатіє, чудовий баланс шерсті і синтетичного волокна. Піджак тримає форму, прала навіть в машинці. Штани теж чудові, теж прала в машинці. Тримають стрілку навіть після прання. При цьому, в зимку форма не електризується:). Дуже великий вибір моделей -і на повненьких і на худеньких діток. Завжди іду купувати у серпні на фабрику. Там без націнок:) Рекомендую!!! Наша школа -гімназія 32, м. Киів

Olha Asacheva

Чудова якість шкільної форми, замовляємо вже не перший рік . Продукцією фабрики Велма уже задоволені: сарафан і піджак не втрачають форми і виглядають гарно навіть під кінець навчального року; блузки теж носяться відповідно. Ціна відповідає якості, всім раджу, не пошкодуєте ) Раніше купували в самому магазині, цього разу замовили доставку навіть без примірки Новою поштою: все, що замовили, нам доставили дуже швидко, речі підійшли по розміру ідеально. Дякуємо!

Більше відгуків — на сторінці компанії в Google картах

ФІРМОВИЙ МАГАЗИН У КИЄВІ