ЯКІСТЬ 

ПЕРЕВІРЕНА ЧАСОМ 

МИ ВЖЕ 20 РОКІВ З ВАМИ!

Виробничо-комерційна фірма "Велма" була заснована 29 червня 1998 року, як підприємство з пошиу шкільної форми для дітей початкових класів.

 

Девіз підприємства —  "традиція створювати якісне". Звідси серйозний та відповідальний підхід до розробки лекал та моделей, технології пошиву, прагнення використовувати натуральні тканини, якісні прикладні матеріали, створювати якісний, практичний та зручний одяг.

Метою підприємства є створення на споживчому ринку унікальної пропозиціх, високоякісного одягу по економічно обргрунтованій ціні: раціональна закупка та використання матеріалів, відпрацювання прийнятної технології виробництва, готовність доводити вироби до товарного вигляду.  

 

За 20 років спеціалізації виключно на шкільній формі, споживачі стали ідентифікувати підприємство як бренд шкільної форми, а якість виробів та стиль стали ототожнюватися з назвою фірми. Історія підприємства як бренду бере свій почато у 1998 році,

читати далі>>

Але на шкільному одязі виробничі можливості київського швацького цеху не закінчуються. Встановлене обладнання дозволяє виробляти в тому числі одяг для дорослих: піджаки, жакети, брюки, спідниці, костюми, блузи, сорочки та сукці. Ці вироби — основна спеціалізація фірми, але цей список не є остаточним. 

 

У зв'язку з скороченням попиту на шкільну форму та маючи у своєму активі виробничі потужності, підприємство надає послуги з виробництва одягу під замовлення малими паріями. При цьому, якість виробництва — основний принцип виконання замовлення.

 

Велма — не є крупною фабрикою, але у малого підприємства з професійним обладнанням є свої переваги: мобільність (можливість швидко переходити від одного типу виробів до іншого), невеликий але висококваліфікований персонал, можливість для крупних компаній виступати у ролі експериментального цеху, можливість виробляти тестові партії. 

 

Великий досвід на ринку легкої промисловості дозволяє гарантувати успішне виконання замовлення. 

 

Карманний Автомат

Juki APW-240 — можливо не найсучасніший автомат, але всеж дозволяє виробляти кишені промислового рівня, вискої якості. На відео — етап наладки.

ДИВИТИСЬ НА YOUTUBE

БРЕНДИ З ЯКИМИ МИ ПРАЦЮЄМО

На жаль, з метою дотримання політики конфіденційності, ми не маємо права розголошувати інформацію про бренди які користуються нашими послугами. Ми не можемо використовувати репутацію цих брендів для просування собстенних цілей. Ми не можемо розповісти про якість нашого виробництва по брендам для яких виробляємо одяг. Дізнатися про якість нашого виробництва ви можете ознайомившись з нашою лінійкою шкільної форми, а також відгуками споживачів. Ви також можете приїхати до нас в шоу-рум і переконатися в якості, побачити серійні вироби та обговорити питання, які Вас цікавлять.

ВІДГУКИ СПОЖИВАЧІВ ПО ШКІЛЬНІЙ ФОРМІ

Olha Asacheva

Чудова якість шкільної форми, замовляємо вже не перший рік . Продукцією фабрики Велма уже задоволені: сарафан і піджак не втрачають форми і виглядають гарно навіть під кінець навчального року; блузки теж носяться відповідно. Ціна відповідає якості, всім раджу, не пошкодуєте ) Раніше купували в самому магазині, цього разу замовили доставку навіть без примірки Новою поштою: все, що замовили, нам доставили дуже швидко, речі підійшли по розміру ідеально. Дякуємо!

Ann Nic

Лучший производитель школьной формы на украинском рынке! Уже третье поколение в семье на ней растёт!

Ирина Пихно

Уже 3 года покупаю для своей дочери школьную форму Велма. Никаких нареканий. За 3 года перепробовали почти все модели блузок, юбок и сарафанов. Превосходное качество, большой выбор моделей на любой вкус. Спасибо большое Вам за Ваш труд, за отличное качество школьной формы. Для меня Вы- номер один.

Lilia Yakymenko

Одяг чудової якості! Все підібрали та купили в одному місці для нашого першокласника. Чудовий сервіс! Були приємно здивовані, коли нас погодились почекати після закриття магазину. Давайте підтримувати українського виробника!

Алла Денісова

Шкілька форма дуууже якісна! Вдягала 5 років свою старшу доньку. Тепер вже 4-й рік вдягаю сина. Тканина не кошлатіє, чудовий баланс шерсті і синтетичного волокна. Піджак тримає форму, прала навіть в машинці. Штани теж чудові, теж прала в машинці. Тримають стрілку навіть після прання. При цьому, в зимку форма не електризується:). Дуже великий вибір моделей -і на повненьких і на худеньких діток. Завжди іду купувати у серпні на фабрику. Там без націнок:) Рекомендую!!! Наша школа -гімназія 32, м. Киів

Elena Saplina

Сегодня покупали форму Велма во второй раз. Первая покупка была 2 года назад - относили 1 и 2 класс идеально. Как новая. Поэтому пришли за этой же формой вновь. Только дочь уже выбрала несколько иные модели. По ткани: ни затяжек, ни катышек за 2 года. Практически не мнётся. Гладится - тоже легко. По расцветкам: форма представлена в 4 основных цветах - синий, бордо, черный и плюс в каждом цвете есть комбинации с клеткой. По моделям. Сегодня мы пришли за сарафаном, юбкой и брюками синего цвета. Нам предложили 4 фасона сарафана, 4 модели юбок. Брюки были в одном фасоне. На каждую фигурку можно подобрать.... Крой и качество шитья - не к чему придраться. Форму относили каждый день в школу (в прошлом году плюс к сегодняшнему комплекту был ещё и пиджак) - и форма в идеальном состоянии. Просто выросла дочь. Отпускали длину рукава в пиджаке, перешивали пуговицы в пиджаке и сарафане. Но состояние формы было неизменным. Поэтому уверена: цена соответствует качеству (это не Китай с рынка, где написано, что синтетики нет, а форма аж скрипит от синтетики. А ребенку в этом сидеть целый день плюс в классе может быть душно). Особенно, если учесть, что хватает на 2 года. По блузкам Велмы - аналогичные дифирамбы. Спасибо за качество!

Більше відгуків — на страниці фірми на Google картах